گیرنده iRoProII

معرفی محصول

نسل جدید گیرنده ی IRO-G3B با 800 کانال پشتیبانی از نسل سوم بیدو با بهره گیری از پیشرفته ترین فناوری های روز دنیا، امکان تعیین موقعیت دقیق و صحیح را با اعتماد و اطمینان بالا در محیط های چالشی، استفاده همزمان از تمامی فرکانس ها و همچنین تمامی سیستم های GNSS امکان استفاده از حداکثر ماهواره های در زاویه دید خود و همواره انتخاب آرایشی هندسی مناسبی از ماهواره ها با عدد DOP بسیار پایین و دستیابی به موقعیت RTK FIX را در محیط های با پنجره دید آسمانی ضعیف را به حداکثر میرساند.

ویژگی های کلیدی

• 800 کانال همراه با تکنولوژی SureTrack، امکان دریافت سیگنال ماهواره‌ها در کمترین زمان ممکن
• پردازش RTK به صورت مستقل منظومه‌ای با تکنولوژی منحصر به فرد Athena بدون وابستگی به یک منظومه خاص
• دارای تکنولوژی SureFix جهت موقعیت‌یابی RTK با قابلیت اعتماد بالا
• دارای تکنولوژی αRTK به منظور حفظ دقت در زمان اختلال در دریافت تصحیحات RTK
• طراحی Low Noise و Low EMI با کیفیت بالای دریافت سیگنال در محیط های چالشی و نویزی
• کاهش اثرات مالتی پث (MultiPath Mitigation) در محیط های شهری
• پشتیبانی از تکنولوژی تیلت سنسور مبتنی بر IMU

قابلیت ها

GNSS و مالتی فرکانس

گیرنده iRoProII تمامی فرکانس های موجود و فعال سیستم های GNSS نظیر GPS، GLONASS، Galileo، BeiDou، IRNSS و QZSS را پشتیبانی می‌کند.

تعیین موقعیت PPP، PPK، RTK و Static

با استفاده از گیرنده¬ی مدرن iRoProII، دستیابی به دقت میلی‌متر به روش استاتیک و دقت سانتی‌متر به روش RTK و PPK و همچنین امکان دستیابی به دقت بهتر از دسی‌متر با استفاده از تکنیک PPP میسر است..

دریافت تصحیحات ماهواره‌ای L-Band

iRoProII با استفاده از سرویس‌های تجاری L-Band، امکان دسترسی به تعیین موقعیت دقیق بهتر از ۱۰ سانتی‌متر را بدون نیاز به اتصال به ایستگاه مرجع و شبکه CORS فراهم می‌کند.

اتصال به ایستگاه‌های مرجع و شبکه‌های CORS

با استفاده از iRoProII امکان دریافت تصحیحات RTK با اتصال مستقیم به یک گیرنده مرجع CORS و یا تصحیحات RTK شبکه ای نظیر MAX، VRS، Imax و FKP از سامانه‌های مختلف مانند شمیم، هدی، شهرداری‌ها و ... وجود دارد.

قابلیت عملکرد به عنوان گیرنده Base و Rover

گیرنده iRoProII هم می‌تواند به عنوان یک گیرنده Base به منظور تولید و ارسال تصحیحات RTK و هم به عنوان گیرنده Rover به منظور دریافت تصحیحات RTK و انجام عملیات برداشت و پیاده سازی استفاده شود.

باتری داخلی با زمان عملکرد و طول عمر فوق‌العاده

باتری با کیفیت عالی استفاده شده درiRoProII، دغدغه کاربر در خصوص مشکلات استفاده از باتری‌های قابل تعویض را از بین برده و با یکبار شارژ ،گیرنده iRoProII به سادگی می‌توان به مدت 35 ساعت، کار مداوم و بی وقفه¬ی اجرایی را به اتمام رساند. همچنین دوام و طول عمر بالای باتری، کاربر را تا چندین سال از تعویض آن بی‌نیاز می‌کند.

رادیوی UHF داخلی

همگام با آخرین تکنولوژی موجود در صنعت GNSS، گیرنده iRoProII از رادیوی داخلی پیشرفته Satel استفاده می‌کند. پشتیبانی از تمامی پروتکل‌های رادیویی برای سازگاری با سایر گیرنده‌ها و رادیوهای اکسترنال، پشتیبانی از تمامی مدولاسیون‌های GMSK، 16FSK، 8FSK، 4FSK و فرکانس قابل تنظیم ۴۰۳ تا ۴۷۳ مگاهرتز از ویژگی‌های آن است. رادیوی داخلی iRoProII در سه حالت، ارسال(Transmit)، دریافت (Receive) و تکرار (Repeat) قابل تنظیم است. iRoProII اولین گیرنده¬ی GNSS دارای مجوز رسمی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در کشور برای کاربری RTK با رادیوی UHF است.

تیلت سنسور مبتنی بر IMU

گیرنده iRoPro II با استفاده از تیلت سنسور مبتنی بر IMU بدون نیاز به کالیبراسیون و مصون از اختلالات مغناطیسی، امکان برداشت و پیاده سازی سریع نقاط را بدون نیاز به تراز نگه داشتن ژالن فراهم می کند.

تراز الکترونیکی

با استفاده از تراز الکترونیکی، وضعیت تراز دستگاه بر روی کنترلر نمایش داده شده و کاربر را از مشاهده همزمان کنترلر و تراز ژالن بی‌نیاز می‌کند

امکان استفاده از تلفن همراه به عنوان کنترلر

با نصب نرم افزار RaySurvey بر روی یک تلفن همراه، امکان استفاده از تمامی قابلیت‌های گیرنده iRoProII بدون نیاز به یک کنترلر مجزا فراهم است.

مستحکم و مقاوم در شرایط سخت محیطی، ضد ضربه، ضد آب و گرد و غبار

iRoProII با طراحی و تولید کاملا صنعتی و با داشتن استانداردهای مختلف نظیرEMC، Safety، IP67 و ... قابل استفاده در شرایط سخت آب و هوایی و محیطی است..

نرم افزار حرفه ای و کاربر پسند RaySurvey

نرم‌افزار جامع جمع‌آوری و پیاده‌سازی میدانی RaySurvey با دارا بودن تمامی قابلیت‌های مورد نیاز اعم از نقشه‌برداری و همچنین StakeOut، Import/Export، AutoPoint، COGO و ... یک نرم‌افزار کاملا حرفه‌ای و در عین حال بسیار ساده و کاربرپسند امکان استفاده از تمامی قابلیت‌های گیرنده iRoPro II را برای کاربران در تخصص‌های مختلف میسر می‌سازد.

ابعاد کوچک، سبک و قابل حمل آسان

گیرنده iRoProII با قابلیت رقابت با برندهای معتبر دنیا، در ابعاد کوچک طراحی شده و با داشتن ظرفیت بسیار زیاد باتری، دارای وزن کمی بوده و به سادگی قابل حمل است.

گارانتی و خدمات پس از فروش

یکی از مهم‌ترین برتری‌های گیرنده ی iRoProII نسبت به محصولات مشابه خارجی، گارانتی و خدمات گسترده پس از فروش آن است. تولید این محصول در داخل کشور، دغدغه‌های کاربران را در خصوص ارائه¬ی خدمات مطلوب پس از فروش سخت افزاری و نرم‌افزاری برطرف می‌نماید..

آموزش و پشتیبانی فنی

آموزش رایگان و کاربردی استفاده از گیرنده iRoProII و پشتیبانی فنی در ۷ روز هفته، موجب افزایش اطمینان خاطر کاربران برای استفاده از iRoProII می‌گردد.

دارای تاییدیه فنی و پروانه تولید

گیرنده iRoProII دارای تاییدیه فنی از سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران، پروانه بهره‌برداری از وزارت صنعت، معدن و تجارت، مجوز تولید و تاییدیه فنی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.

question