مشخصات گیرنده های GNSS

مشخصات گیرنده های GNSS

مشخصات دستگاه گیرنده iRo

دستگاه iRo-G3B یک گیرنده مولتی فرکانس چند منظومه ای می باشد که سیستم های ماهواره ای Gps, GLONASS, Galileo, BeiDou  را پشتیبانی می کند. این گیرنده دارای باتری لیتیوم یون می باشد  که امکان کار با گیرنده به مدت 18 ساعت را فراهم می نماید. دستگاه iRo-G3B دارای 400 کانال برای ردیابی سیگنال ها می باشد .

نوع عملکرد این گیرنده  Base/ Rover  می باشد.  رادیو UHF داخلی استفاده شده در این دستگاه  برند Satel فنلاند می باشد، همچنین  دستگاه iRo-G3B قابلیت ارتقا به تیلت سنسور با تکنولوژی IMU را دارا  است.

نکته : بدلیل تولید گیرنده های مدل جدید  از جمله iRoProII ، دستگاه iRo-G3B تولید نمی گردد.

قابلیت دریافت تصحیحات از ایستگاه های مرجع از جمله سامانه شمیم، هدی ، سمت و ….

برای دیدن جزئیات و مشخصات دستگاه به گیرنده iRo-G3B  مراجعه نمایید.

مشخصات دستگاه iRoPRO

دستگاه iRo-G3B یک گیرنده مولتی فرکانس چند منظومه ای می باشد که سیستم های ماهواره ای Gps, GLONASS, Galileo, BeiDou و QZSS  را پشتیبانی می کند.این گیرنده دارای باتری لیتیوم یون می باشد  که امکان کار با گیرنده به مدت 26 ساعت را فراهم می نماید. دستگاه iRo-Pro دارای 600 کانال برای ردیابی سیگنال ها می باشد.

نوع عملکرد این گیرنده  Base/ Rover  می باشد.  رادیو UHF داخلی استفاده شده در این دستگاه  برند Satel فنلاند می باشد، همچنین  دستگاه iRo-Pro قابلیت ارتقا به تیلت سنسور با تکنولوژی IMU را دارا  است.

دیتا شیت و یا مشخصات این دستگاه را از قسمت محصولات گیرنده iRo-G3B Pro  می توانید دریافت کنید.

مشخصات دستگاه iRoPro II

حداکثر اطمینان، قابلیت اعتماد و تکرارپذیری در RTK

  • گیرنده iRoProII با بهره گیری از پیشرفته ترین فناوری های روز دنیا، امکان تعیین موقعیت دقیق و صحیح را با اعتماد و اطمینان بالا در محیط های چالشی فراهم می کند.
  • استفاده همزمان از تمامی فرکانس ها و همچنین تمامی سیستم های GNSS این امکان را فراهم می کند که از حداکثر ماهواره های در زاویه دید خود استفاده نماید و همواره با انتخاب آرایش هندسی مناسبی از ماهواره ها با عدد DOP بسیار پایین، امکان دستیابی به موقعیت RTK FIX را در محیط های با پنجره دید آسمانی ضعیف به حداکثر برساند.
  • الگوریتم های پیشرفته پیاده سازی شده در iRoProII با سرعت پردازش فوق العاده و در عین حال توان مصرفی بسیار پایین، اثرات و خطاهای محیطی و پیرامونی گیرنده را کشف و حذف می نماید و در نتیجه امکان دستیابی به موقعیت RTK FIX با حداکثر تکرارپذیری و اعتماد پذیری را فراهم می کند به گونه ای که امکان محاسبه RTK FIX اشتباه را در حد صفر کاهش می دهد.

کیفیت بسیار بالای داده های خام

  • ثبت داده خام با کیفیت بالا و حداقل جهش فاز و نویز، اطمینان خاطر در پس پردازش های Static و PPK  را تضمین می کند.

شباهت گیرنده های GNSS

هر سه از سیستم های ماهواره ای GPS,GOLNASS, Galileo, BeiDou پشتیبانی می کنند

 

مقایسه گیرنده های GNSS نقشه برداری

مقایسه گیرنده های GNSS نقشه برداری

با توجه به جدول بالا تعداد کانال دریافتی گیرنده ها  و همچنین مدت زمان کارکرد باطری با یکدیگر فرق دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question